Diana'S Charming Studio At The Buda Castle

  • 45 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle Βουδαπέστη με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό Ματθαίου και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα. Το διαμέρισμα 45 τ.μ. Βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, 300 μέτρα από το Νοσοκομείο στο Βράχο και 600 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Deli Palyaudvar.

Το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle διαθέτει χώρο καθιστικού και κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Miko utca, και παρέχει εύκολη πρόσβαση στα Λουτρά Széchenyi, που βρίσκονται σε απόσταση 4 χλμ. Πανεπιστήμιο Κεντρικής Ευρώπης επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου25 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στην Πλατεία Ελευθερίας που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Σταθμός Nyugati βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Diana'S Charming Studio At The Buda Castle Βουδαπέστη
Heart & Cherry Residency
Τιμή μόνο για κινητά

Heart & Cherry Residency

8.5
Έξοχο 115 σχόλια
128 μ από το κατάλυμα
USD 84 USD 76
ανά νύχτα
Elegant Escape By Buda Castle For Pleasure Seekers
Τιμή μόνο για κινητά

Elegant Escape By Buda Castle For Pleasure Seekers

9.1
Άριστο 53 σχόλια
245 μ από το κατάλυμα
USD 190 USD 171
ανά νύχτα
Budacastle Sunset View
Τιμή μόνο για κινητά

Budacastle Sunset View

255 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Southern Railway Station
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςMA19011904
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle;
      Το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle είναι στο κέντρο της Βουδαπέστης, κοντά σε Νοσοκομείο στο Βράχο.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle περιλαμβάνουν Γέφυρα της Ελισάβετ, Αλυσιδωτή γέφυρα καθώς και Οδός Vaci.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle;
      Η διαμονή στο το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle κοστίζει 98€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle;
      Το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Ruszwurm Cukraszda και Jamie's Italian Buda Castle και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle;
      Το Diana'S Charming Studio At The Buda Castle είναι 45 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Southern Railway Station
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Diana'S Charming Studio At The Buda Castle Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο